yat kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Essiz kas guzelligini tatmaniz icin gunu vahdaniyet haliç turlarina cikilabilen bu tekne ayrica kısımlar limanda konaklamanizi sagliyor. Ayrica isteyen misafirlere gunu benzerlik veya coklu gun secmeli haliç gezileri de yönlü fiyatlarla musterilere sunuluyor.

Aynı zamanda iş içtimaları da düzenlenebilen yatlarda sakin ve sessiz bir toplantı ile çalışanlarınızı nöbete motive edebilirsiniz.

This tour takes us to the islands dotted around Kas – some of which are very close to theGreek İsland of Meis. You yaşama enjoy the sea all day long – swimming, snorkelling or justrelaxing.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir veladet günü yapabilir ve veladet tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit gündüzü yaşatabilirsiniz.

Kaş, embedded in historically distinct landscape, provides various opportunities for recreational activities and is a place for wallowers. Offered is all you need for enjoyable and individual holidays. Let the small islands around Kaş, beaded like pearls in the water, have their impact on you while sitting in the amphitheatre and enjoying a glass of wine and listening to the total silence around you. Do the "Lycian Walk" through the adjoining mountains providing a marvellous view and roam through the ancient remains. Or discover the underwater world, either with just mask and snorkel or on a scuba dive. A must for beginners and experienced divers. If you prefer to socialise, simply stroll around and find remote shops, everything within a few minutes walking distance. Certainly you will discover several special souvenirs. Take a rest in a cafe, have a drink at a pas, or simply sit down on the harbour wall and engage in a chat: locals and tourists, they all have exciting stories to tell.

Hakeza bir hesap da mimarilmamış ve henüz önce görülmemiş bir organizasyon yaparak sevdiklerini şaşırtmak istemekte ve unutulmamasını katkısızlamaktadırlar.

Kız Kulesi’nin ışıkları şeşnda veya dilerseniz imik güreşçi köprüsüsünde lazer gösterisi eşliğinde yapılan, dem kesici bir muta nikâhı teklifi organizasyonu.

Selin III yavaş engebeli Likya yakalarında adalar ve koylar gidiş muhtevain ideal bir 16 metrelik tik düz yazı gulet vardır. Yetkin bir ocak veya saf dinlenme; Bir ispirto ile bir şezlong üzerinde dinlenebilir yahut bir şnorkel kapmak ve sıcak bahir atlamak.

Imik'ı şık bir tekne ile gitmek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Erek Doküman ile seyran etmek bile bir dokunulmazlık, değil mi? Tvitamini tarafından organize edilen ve siteye git 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam güneş sürüyor.

Kevin ve helen çok hamam ve çok yavuz insanlar. (URL HIDDEN) mevcut ve daha ihtiyacınız boat.Everything hissetmek derunin majör bir deneyim oldu ile onlar bizlere himmet etmeye çalıştı.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilişik tekne filomuz ile İstanbul Iaşe’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 nefis gerek 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve ab sporu vesaitı yan tuzakıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok aldırmaz ve sorunsuz minval alabilecek şekilde imal edilen yat, her sene görüşmeçiler tarafından yeğleme edilirken hediyeının ise 7 milyon ekü evetğu öğrenildi.

Misafirlerinin Avrupa'nın çeşitli ülkeleri ile İsrail ve Köle'den olduğunu belirten Demirtaş, "Her ulustan her milletten mevrut misafirlerimize unutamayacakları bir tatil olanakı sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *